INTERIO STUDIO

Dovoľte mi predstaviť sa. Moje meno je Petra.

Milujem dizajn, nábytok, architektúru, umenie a všetko s tým spojené. Myšlienka začať podnikať v oblasti interiérového dizajnu mi prišla na um už počas štúdia na Mendelovej univerzite v Brne. Vyštudovala som nábytkové inžinierstvo a preto znalosť nábytkových konštrukcií, materiálov a kovania je pre mňa samozrejmosťou. Keď sa pre Vaše vysnívané bývanie rozhodnete využiť práve moje služby a služby nášho tímu, získate krásny a nadčasový interiér prepojený s funkčnosťou.

SLUŽBY

prezentačný stolík na mieru

INTERIÉROVÝ DIZAJN

Tvoríme interiéry a navrhujeme originálne riešenia pre rôzne priestory s dôrazom na individuálne požiadavky každého klienta. Zariadime pre Vás interiéry v bytoch, rodinných domoch, ale poradíme si aj s obchodnými priestormi a kanceláriami.

prezentačný stolík na mieru

NÁBYTOK NA MIERU

Dizajnom interiéru to pre nás nekončí. Pre našich klientov ponúkame možnosť návrhu originálneho a najmä funkčného nábytku na mieru, ktorého výrobu pre Vás s radosťou vyrobí naša partnerská firma TT Nábytok.

prezentačný stolík na mieru

TECHNICKÁ PRÍPRAVA

Portfólio našich služieb zahŕňa aj tvorbu kompletnej výkresovej dokumentácie, ktorá je potrebná pre výrobu každého nábytku do Vášho interiéru. Túto službu ponúkame nielen pre našich klientov, ale aj pre architektonické a dizajnové štúdia.

NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.